ДП «Зоря»-«Машпроект» вдосконалює контроль якості вхідних матеріалів

 

Підприємство продовжує технічне переоснащення заводських лабораторій. Для бездоганної підготовки матеріалів до проведення досліджень було переобладнано ділянку різання лабораторії фізико-механічних випробувань. Для лабораторії закуплено та введено в промислову експлуатацію верстати виробництва компанії LECO (США).

У перелік функцій центральної заводської лабораторії входить контроль якості вхідних матеріалів. Нове обладнання спрощує процес підготовки зразків і прискорює процедуру досліджень широкого спектру матеріалів, що надходять на підприємство від різних виробників.

У виробництві продукції ДП «Зоря»-«Машпроект» використовуються матеріали на нікелевій, залізній, мідній, титановій, алюмінієвій основі. Нове обладнання забезпечує всі необхідні режими роботи відповідно до характеристик матеріалу.

Фахівці лабораторії фізико-механічних випробувань повністю впевнені в якості своїх висновків. Це дозволяє продуктивно взаємодіяти з постачальниками, кількість яких зросла з введенням на підприємстві системи електронних торгів.

Компанія LECO – світовий лідер у виробництві високотехнологічного аналітичного обладнання. Устаткування компанії забезпечує швидкі і точні результати. ДП «Зоря»-«Машпроект» співпрацює з американською компанією понад 15 років.

Загальний обсяг інвестицій в 2016 році склав 155,8 млн. гривень. За минулі роки підприємство придбало 268 одиниць обладнання, модернізувало 4 одиниці, провело капітальний ремонт 287 одиниць обладнання.

Top