Дитячі оздоровчі табори готові до сезону

 

29 травня комісія з перевірки готовності та дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку провела розширену перевірку заміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку «Зоря» (с. Парутине Очаківського району, Волошська коса) і «Алий парус» (с. Рибаковка Березанського району).
Комісія перевірила радіаційний фон, електробезпеку закладів, пожежну безпеку, умови зберігання продуктів харчування. Ретельний огляд пройшли споруди, пляжі, спортивні майданчики та інші місця активного дитячого відпочинку, а також медпункти, харчоблоки, санвузли і спальні приміщення. Оцінювались наявність необхідної документації, санітарний стан, умови проживання і зміст заходів, які проводитимуть з дітьми.
В ході підготовки дитячих закладів відпочинку до сезону 2017 року підприємство провело декілька значних робіт з покращення електропостачання. У ряді корпусів виконано ремонтні роботи за євро стандартом, замінені вікна і міжкімнатні двері. Було проведено ремонт і зміцнення дороги, що веде до табору «Зоря» на Волошській косі. На одному з корпусів табору «Алий парус» встановлено сонячні батареї для забезпечення гарячою водою.
За підсумками перевірки комісія підтвердила повну готовність таборів до літнього оздоровчого сезону і дала дозвіл на роботу. Безпека, комфорт, цікавий відпочинок, можливість проявити творчість і отримати заряд позитивних емоцій роблять дитячі оздоровчі заклади ДП «Зоря»-«Машпроект» популярними й затребуваними не тільки у колективі підприємства, але й у городян.

Top