Початкові школи ДП «Зоря» – «Машпроект» проводжали випускників

 

26 травня в навчально-виховних комплексах (НВК) підприємства пролунали останні дзвінки. 78 учнів закінчили початкову школу в комплексах «Чайка», «Зоря» і «Семіквіточка».

Початкова школа, що працює на базі навчально-виховних комплексів ДП «Зоря» – «Машпроект», дозволяє забезпечити дітей працівників підприємства комфортними умовами навчання та продовженого дня. Графік роботи комплексів узгоджений з робочим графіком підприємства. Діти знаходяться в безпечних умовах до закінчення робочого дня батьків. У всіх НВК забезпечено збалансоване повноцінне харчування.

Для учнів створені необхідні умови для гарного відпочинку, цікавого дозвілля і занять поза шкільною програмою. На базі НВК працюють різноманітні секції та гуртки. Діти займаються художньою творчістю, хореографією, музикою, спортивними заняттями.

У НВК підприємства послуги освіти надаються на високому якісному рівні. У комплексах працюють високопрофесійні педагогічні колективи. У школах підтримується атмосфера творчості, дітям прищеплюється інтерес до знань і усвідомлення цінності гарної освіти. Випускники НВК підприємства мають прекрасний фундамент знань і навичок для подальшого навчання.

Top