Енергетика
Енергетика
ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект» пропонує замовникам високоефективні газотурбінні двигуни і установки, що ідеально підходять для енергетики.
Детальніше
Морський флот
Морський флот
ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект» є визнаним лідером морського газотурбобудування. Установками підприємства оснащено близько 25% світового газотурбінного флоту.
Детальніше
Зубчасті передачі
Зубчасті передачі
ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект» має успішний досвід проектування та виробництва важких і легких редукторів для водотоннажних кораблів, кораблів на підводних крилах і повітряній подушці і для приводу промислових установок.
Детальніше
Транспорт газу
Транспорт газу
ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект» - один з найбільших в країнах СНД виробник газотурбінної техніки для транспортування газу.
Детальніше
Новини
Турнір з футболу до Дня Конституції України
На майданчику спорткомплексу «Зоря» ДП «Зоря»-«Машпроект» завершився дитячий турнір з футболу, присвячений Дню Конституції України.
Детальніше
СДЮШОР «Торпедо» – бронзовий призер турніру, присвяченого 63-річчю ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект»
У Миколаєві відбувся всеукраїнський турнір, присвячений 63-річчю ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект». Організатори змагань – СДЮШОР «Торпедо» і СК «Зоря»» при підтримці ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект».
Детальніше
Дитячі оздоровчі табори готові до сезону
29 травня комісія з перевірки готовності та дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку провела розширену перевірку заміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку «Зоря» (с. Парутине Очаківського району, Волошська коса) і «Алий парус» (с. Рибаковка Березанського району).
Детальніше
Види діяльності
Енергетика
ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект» пропонує замовникам високоефективні газотурбінні двигуни і установки, що ідеально підходять для енергетики. З 1969 року поставлено замовникам більш ніж 460 двигунів сумарною потужністю понад 6 000 МВт на об'єкти нафтогазових родовищ, ТЕЦ промислових і комунальних підприємств.
Морський флот
ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» є визнаним лідером морського газотурбобудування. Установками підприємства оснащено близько 25% світового газотурбінного флоту. З 1954 року понад 2100 двигунів сумарною потужністю понад 20 000 МВт встановлено на 600 кораблях в більш ніж 20 країнах світу.
Зубчасті передачі
ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» має успішний досвід проектування і виробництва важких і легких редукторів для водотоннажних кораблів, кораблів на підводних крилах і повітряній подушці і для приводу промислових установок. З 1954 року всього розроблено і поставлено замовникам близько 10 000 різних зубчастих передач.
Транспорт газу
ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» - один з найбільших в країнах СНД виробник газотурбінної техніки для транспортування газу. З 1976 року поставлено замовникам більш ніж 1330 двигунів сумарною потужністю близько 20 500 МВт для оснащення лінійних, дожимних і газліфтних компресорних станцій газотранспортних систем.
Top