добавить в избранное написать письмо текстовая версия карта сайта

материалы за:

24/01/14
Гендиректор Укроборонпрому та голова Миколаївської ОДА обговорили стратегію розвитку підприємств ОПК регіону

Внутрішня кооперація підприємств, що входять до складу Державного концерну «Укроборонпром», здатна забезпечити їх економічну стабільність. Про це заявив Генеральний директор Концерну Сергій Громов під час свого візиту до Миколаївської області, що відбувся 23 січня 2014 року.

У ході поїздки С.Громов провів зустріч з головою Миколаївської обласної державної адміністрації Геннадієм Ніколенком, головою Миколаївської обласної ради Ігорем Дятловим та керівниками підприємств, що входять до складу Концерну (ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект», ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара», ДП «Миколаївський бронетанковий завод», ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП», ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування», ДП Український радіотехнічний інститут, Державне Південне виробничо-технічне підприємство). Учасники зустрічі обговорили перспективи розвитку та економічної стабілізації роботи підприємств оборонно-промислового комплексу регіону.

Сергій Громов акцентував увагу на важливості завантаження виробничих потужностей миколаївських підприємств Концерну. За його словами, виконати це можливо лише спільними зусиллями Укроборонпрому та органів державної влади.

«Забезпечення замовленнями – це головне завдання, виконання якого дозволить стабілізувати ситуацію на підприємствах, покращити їх економічні показники. Здійснити це можна за умови внутрішньої кооперації підприємств, що входять до складу Концерну. Хочу підкреслити, що у цьому питанні ми відчуваємо розуміння з боку державної адміністрації Миколаївської області», - зазначив С.Громов.

Окремо він підняв питання погашення заборгованості із заробітної плати на оборонних підприємствах Миколаївщини, зокрема на Суднобудівному заводі ім. 61 комунара. «Стратегічно важливо зберегти такі підприємства, як завод ім. 61 комунара, їх потенціал, розрахуватися з боргами із зарплати, які є тягарем, що заважає підприємству стабілізуватись. Тому нам усім, і Концерну, і Миколаївській обласній державній адміністрації, потрібно докласти максимум зусиль», - підкреслив С.Громов.

Крім того, він відзначив успішну діяльність таких миколаївських підприємств, як ДП «НВКГ «Зоря-Машпроект» та ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування». Вони, за словами С.Громова, демонструють позитивну економічну динаміку.

«Ці підприємства можуть бути впевнені у завтрашньому дні. «Зоря-Машпроект» - один із лідерів газотурбобудування у світі, має замовлення практично на 5 років наперед. Дослідно-проектний центр кораблебудування забезпечений роботою, оскільки задіяний в розробці конструкторської документації для будівництва кораблів проекту «Корвет», - наголосив С.Громов.


Источник: УкрОборонПром
распечатать отправить по e-mail
25/08/15 Ко Дню Независимости Порошенко наградил николаевцев орденами и почетными званиями
27/02/14 Політика Укроборонпрому спрямована на збереження ДП «Зоря»-«Машпроект» у державній власності
22/10/13 Гранатуров похвастался перед хорватами николаевскими турбинами
10/09/13 Наш Королев
08/08/13 Лучшими налогоплательщиками Николаевщины признали ЮУ АЭС, «Дельта-Лоцман» и «Зоря»-«Машпроект»
13/06/13 Уже четвертое поколение ребятни выпустили «мамы» школы-сада «Зоря»-«Машпроект»
24/12/12 «Зоря»-«Машпроект»: такого количества заказов у предприятия не было даже в лучшие дни советского периода
06/12/12 «Зоря», «Газпром» и ВМФ России
14/11/12 ГП «Зоря»-«Машпроект» наращивает объемы выпуска продукции морского назначения
26/10/12 Euronaval-2012: підсумки та перспективи військово-морської галузі
22/10/12 Старое фото "Торпедо" (Николаев) образца 1958 г.: вспоминаем полувековую историю команды
19/10/12 Три предприятия обеспечили почти 50% налогов на Николаевщине
02/10/12 Машина, полный вперед!
01/10/12 4 николаевских предприятия вошли в рейтинг журнала «Forbes.Укpaинa»
25/09/12 ГП «Зоря»-«Машпроект» первое по объемам платежей в бюджет
Страницы:   1  |  2  |  3  |  4