Менеджмент

 

8051

Картошкін Костянтин Едуардович

Генеральный директор

Показати подробиці

Костянтин Едуардович заступив на посаду в липні 2014 року.

Фахівець в галузі економіки та управління в кораблебудуванні. Трудову діяльність розпочав у 1994 році на ДАХК «Чорноморський суднобудівний завод». Пройшов шлях від молодого фахівця до заступника генерального директора підприємства з економіки. У 2009-2014рр працював на посаді генерального директора ПАТ «Севастопольський морський завод».

Народився в 1971 році в Миколаєві. У 1994р закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Промислова електроніка», а у 2000 році – Міжнародну школу бізнесу за спеціальністю «Фінанси» за програмою бізнес-адміністрування.

Депутат Миколаївської міської ради.


Аніщенко Вячеслав Леонтійович

1-ий заступник генерального директора – головний інженер

Показати подробиці

В’ячеслав Аніщенко працює на посаді з квітня 2014 року. Він відповідає за безперебійну роботу виробництва, забезпечуючи справний стан обладнання, будівель, споруд і комунікацій. Займається питаннями оновлення та модернізації основних фондів підприємства.

Трудову діяльність В’ячеслав Леонтійович почав на ВО “Зоря” в 1982 році. За 35 років роботи на підприємстві, він пройшов шлях від помічника майстра цеху №50 до 1-го заступника генерального директора. З моменту об’єднання підприємств в 2002 році – начальник агрегатного виробництва ДП НВКГ “Зоря” – “Машпроект”, в 2010 році – призначений головним інженером НПК, з 2012 по 2014 рр. працював заступником технічного директора НВК з експлуатації основних фондів.

Народився 10 лютого 1959 року в м Миколаєві. Випусник Національного університету кораблебудування ім. Макарова адмірала за фахом “Турбінобудування”.


Чехович Геннадій Тимофійович

Заступник генерального директора з економіки та фінансів

Показати подробиці

Працює на посаді з серпня 2014 року. Під його керівництвом відповідні служби забезпечують раціональну організацію бухгалтерського та податкового обліку і звітності на підприємстві, здійснюють контроль за ефективним використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів в рамках затвердженого фінансового плану (бюджету), проводять розрахунок цін і калькуляцій на продукцію, що випускається.

Свою трудову біографію Геннадій Чехович почав в 1992 році на посаді інспектора з експорту-імпорту Миколаївського парфюмерно-косметичного комбінату. З середини 1990-х років Геннадій Тимофійович працює в банківській сфері, а в 2008 році очолив філію ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» в м Миколаєві.

Народився 20 квітня 1967 року в м Миколаєві. У 1992 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Промислова електроніка», в 1996 році – Українсько-фінський інститут менеджменту і бізнесу за спеціальністю «Фінанси і кредит». Доктор економічних наук.


Літвінов Геннадій Іванович

Заступник генерального директора – генеральний конструктор

Показати подробиці

Геннадій Іванович Літвінов очолив науковий напрям підприємства в серпні 2016 року.

Відповідає за розробку нових і вдосконалення виробів серійного випуску.

Трудову діяльність на підприємстві Геннадій Літвінов почав в 1986 році з посади інженера-конструктора. У 2011 році був призначений заступником технічного директора – начальником конструкторського відділу серійних і ремонтних виробів.

Геннадій Іванович народився в 1963 році в м Миколаєві. Закінчив факультет турбінобудування Миколаївського кораблебудівного інстітута.


Тройніч Микола Георгійович

Заступник генерального директора з виробництва

Показати подробиці

Очолив виробничий напрям в жовтні 2008 року. Відповідає за організацію виробництва для забезпечення виконання договірних зобов’язань підприємства.

Професійна кар’єра Миколи Тройніча почалася на ВО «Зоря» в 1983 році, відразу після закінчення інституту. У 1989 році Микола Георгійович переходить на роботу в Конструкторське відділення НПП «Машпроект». У 1995 році стає заступником начальника Дослідного виробництва НВП «Машпроект», а з 2003 року очолює Дослідне виробництво НВКГ «Зоря»-«Машпроект».

Народився 28 червня 1960 року в м Ленінград. Випускник Миколаївського кораблебудівного інституту, спеціальність «Турбінобудування».
Нагороджений Грамотою Верховної Ради України.

Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.


Мотельчук Віктор Васильович

Заступник генерального директора з безпеки та режиму

Показати подробиці

Віктор Васильович працює на посаді з квітня 2014 року. Відповідає за безпеку і охорону підприємства, а також схоронність відомостей, що становлять державну, службову і комерційну таємницю.

До призначення на цю посаду, В.В. Мотельчук працював на посаді директора з економічної безпеки НВК, ще раніше займав посаду 1-го заступника МОО ФСТ «Динамо» України, до цього працював начальником відділу банківської безпеки МОУ ВАТ «Ощадбанк», ще раніше служив в органах внутрішніх справ України.

Віктор Васильович Мотельчук народився в 1964 році. У 1988 закінчив факультет фізичного виховання МДПУ, в 2001 році отримав диплом Національної академії внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство».


Блохін Сергій Володимирович

Технічний директор

Показати подробиці

Сергій Володимирович працює на посаді з грудня 2012 року. Відповідає за технічну політику підприємства, розробку і впровадження нових виробів на основі новітніх досягнень в області газотурбінних технологій.

Свою трудову діяльність Сергій Блохін почав в 1972 учнем слюсаря-збирача Союзного проектного бюро «Машпроект». З цього моменту почався стабільний професійний і кар’єрний ріст. У 1991 році Сергій Володимирович призначений начальником механо-складального цеху СПБ «Машпроект», а в 1997 – головним інженером дослідного виробництва НПК.

Народився 26 серпня 1955 року в с. Ялгуба Прионежський район Карельської АРСР. Випускник Миколаївського кораблебудівного інституту за спеціальністю «Суднові машини та механізми».


Султанський Юрій Олегович

Директор по маркетингу і впровадження газотурбінних проектів

Показати подробиці

Юрій Олегович Султанський очолив службу маркетингу в липні 2014 року. Він визначає маркетингову стратегію на найближчу і далеку перспективи в усіх напрямках діяльності підприємства. У коло відповідальності входить:

– Просування і продаж всього асортименту продукції та послуг комплексу;
– Введення в експлуатацію та сервісне обслуговування продукції, що поставляється підприємством.
Свій трудовий шлях Ю.О. Султанський почав на ВО “Зоря” в 1969 році. За 45 років роботи на підприємстві пройшов шлях від електромеханіка до вищих керівних посад комплексу. З 2003 по 2014 рік обіймав посаду директора з маркетингу і впровадження газотурбінних проектів, а в березні 2014 був призначений генеральним директором ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект».

Юрій Олегович народився 28 вересня 1952 року в м.Кримськ Краснодарського краю. У 1978 році закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут за фахом “Суднові силові установки”.

Ю.О. Султанський нагороджений медаллю за заслуги перед військово-морськими силами Польщі. У 2007 році указом Президента України йому присвоєно звання «Заслужений працівник промисловості України».


Корочкін Сергій Миколайович

Директор з економіки

Показати подробиці

Сергій Миколайович очолює дирекцію з економіки ДП НВКГ «Зоря» – «Машпроект» з 2002 року. Він здійснює керівництво економічною діяльністю комплексу.

Раніше Сергій Миколайович займав посаду Головного економіста НВК. З 1972 по 2001рр. працював в НВП «Машпроект», де пройшов трудовий шлях від учня слюсаря-випробувача до головного економіста підприємства. З 1979 по 1985 рр. займався суспільно-політичною діяльністю в комсомольських організаціях міста та області.

С.М. Корочкін народився в 1955 році. У 1981 році закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут за спеціальністю: Інженер-механік, у 1994 році отримав диплом Академії народного господарства при уряді Російської Федерації за фахом «Управління бізнесом», йому присвоєно кваліфікацію менеджера вищої категорії.


Подимака Валерій Євгенович

В.о. директора з закупівель

Показати подробиці

Валерій Євгенович Подимака очолив дирекцію зі закупівель ДП НВКГ «Зоря» – «Машпроект» в жовтні 2016 року. На цій посаді він відповідає за своєчасність забезпечення Комплексу товаро-матеріальними цінностями належної якості, вигідними за ціною і формі розрахунків з постачальниками.

Валерій Подимака трудову діяльність розпочав у 1976 році на Чорноморському суднобудівному заводі, пізніше працював в банку Аваль. На ДП НВКГ «Зоря» – «Машпроект» працює з вересня 2014 року.

В.Є. Подимака народився в 1959 році в м. Миколаїв. У 1983 році закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут за спеціальністю «Електрообладнання суден», а в 1999 – Південну Академію Мінпромполітики України за спеціальністю «Фінанси».


Чернов Сергій Костянтинович

Директор з персоналу

Показати подробиці

Сергій Костянтинович Чернов очолює дирекцію з персоналу НПК з моменту її утворення в лютому 2002 року. Він займається усіма питаннями, пов’язаними з управлінням персоналом, включаючи підбір співробітників, оцінку та розвиток персоналу, внутрішні комунікації і організаційну культуру.

Професійна кар’єра Сергія Костянтиновича почалася в 1980 році, відразу після закінчення інституту. За цей час він пройшов шлях від інженера-конструктора до директора з персоналу.

Сергій Чернов народився в 1956 році. У 1980 році закінчив факультет турбінобудування Миколаївського кораблебудівного інституту і отримав диплом інженера-конструктора.

Доктор технічних наук, професор. Академік Академії наук суднобудування. Заслужений працівник промисловості України. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.


Мінін Олександр Анатолійович

Директор з інформаційних технологій

Показати подробиці

Олександр Анатолійович відповідає за розвиток основних напрямків автоматизації на підприємстві:

• впровадження корпоративної інформаційної системи «Зоря»-«Машпроект»
• впровадження CALS технологій
• впровадження САУ технологічним обладнанням

Працюючи на підприємстві з 1999 року, він пройшов шлях від заступника начальника відділу ІТ до директора з інформаційних технологій. Основним підсумком роботи за ці роки став перехід від «клаптикової» автоматизації до корпоративної інформаційної системи підприємства. До цього Олександр Анатолійович працював головним інженером проекту в СКВБ «Системотехніка», начальником відділу в ЧФ ЦНДІ «Центр», інженером в ПКБ «Вектор». Він займався питаннями комплексної автоматизації підприємств Мінсудпрома СРСР. Є головою регіонального осередку ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України».

Олександр Мінін народився в 1955 році. У 1978 році закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адмірала Макарова за спеціальністю «Електрообладнання суден».


Калачов Олексій Васильович

Директор з якості

Показати подробиці

Олексій Васильович Калачов очолює службу якості НПК з липня 2006 року. На цій посаді він відповідає за забезпечення контролю якості та запобігання випуску неякісної продукції, що не відповідає вимогам стандартів і технічних умов.

З початку 2003 року по червень 2006 року Олексій Васильович обіймав посаду заступника директора з виробництва по підготовці виробництва, займався питаннями оснащення основного і дослідного виробництв оснасткою, інструментом і нестандартним обладнанням. З 1987 по 2002 роки працював заступником начальника виробничо-диспетчерського відділу (потім управління) – головним диспетчером виробничого об’єднання “Зоря”. Роботу в ВО “Зоря” почав в 1984 році начальником диспетчерського бюро. З 1978 по 1984 рік служив, а потім працював у військових частинах і підприємствах Міністерства оборони.

О.В. Калачов народився в 1954 році. У 1978 році закінчив факультет авіадвигунобудівництва Харківського авіаційного інституту за спеціальністю інженер-механік.


Сирбу Віктор Дмитрович

Директор з охорони праці

Показати подробиці

Віктор Сирбу працює на посаді з червня 2010 року. Він забезпечує створення безпечних і здорових умов праці на підприємстві, виконання чинного законодавства, правил, інструкцій і норм з охорони праці. Здійснює контроль за дотриманням виробничої санітарії, пожежної та радіаційної безпеки, стежить за наданням працівникам встановлених пільг і компенсацій.

Трудову діяльність Віктор Дмитрович почав на Каменськ-Уральському металургійному заводі. Працювати на виробниче об’єднання «Зоря» прийшов на посаду заступника начальника цеху в 1984р. За час роботи на ВО «Зоря» займав ряд керівних позицій. З 1993 року – Головний енергетик ВО «Зоря», а з 1996 року – начальник Енерго-механічного управління – Головний енергетик ВО «Зоря». З моменту об’єднання підприємств в 2002 році – начальник Енерго-механічного управління – Головний енергетик ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект», з 2008 року працював на посаді Головного інженера НПК.

Віктор Дмитрович народився 18 травня 1948 року в с.Садове Акмолинської району Акмолинської області. Випускник Уральського політехнічного інституту за спеціальністю «Електричні системи і мережі». Має звання «Заслужений енергетик України».


Воробйов Володимир Дмитрович

Директор з питань експортного контролю

Показати подробиці

Володимир Дмитрович працює в ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» з 2004 року. В його обов’язки входить нагляд за дотриманням законодавчих та нормативно-правових актів при проведенні підприємством експортних поставок, своєчасне отримання дозвільних документів на право експорту товарів військового призначення та подвійного використання, вироблених підприємством. Одночасно В.Д. Воробйов керує роботою Київського представництва комплексу.

Трудову діяльність Володимир Дмитрович почав в 1971 році учнем електрика в Миколаївському морському торговому порту. Після закінчення інституту працював в проектній організації, з 1979 по 2002 рік проходив службу на керівних посадах в регіональних органах і центральному апараті Служби безпеки України. Полковник у відставці. Після звільнення у відставку з жовтня 2002 року по травень 2004 року очолював Київське представництво комплексу.

В.Д. Воробйов народився в 1954 році. У 1978 році закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут за спеціальністю «Холодильні та компресорні машини і установки».
З 2006 року є головою Громадської ради при Держекспортконтролі.


Паша Артур Іванович

Директор з соціальних питань

Показати подробиці

Артур Іванович очолив соціальну службу підприємства в травні 2011 року. У його обов’язки входить розробка програм соціального розвитку трудового колективу, моніторинг соціально-побутових питань у структурних підрозділах підприємства, а також представлення інтересів адміністрації комплексу в органах виконавчої і законодавчої влади у вирішенні соціальних питань.

Артур Іванович прийшов на підприємство в 2010 році на посаду начальника управління з соціальних питань.

А.І. Паша народився в 1969 році в м Миколаєві. У 1994 році закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут за спеціальністю «Проектування і виробництво суднового енергетичного устаткування», а також спецфакультет Південної академії Мінпромполітики України за спеціальністю «Фінанси».

 

Top